DETAYLARI HATIRLAYIN

YENİ KULLANICI

HAKKIMIZDA

DONPERA.COM KİMDİR?

İÇİNİZ RAHAT OLSUN

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını ilke edinmiş Magic Touch, modern zamanın gereği olan hızlı ve kolay alışveriş trendini yakalamak ve siz değerli müşterileriyle daha yakın ilişkiler kurabilmek adına online satış mağazasını, donpera.com üzerinden, sizlerin ilgi ve beğenisine sunmuştur.

"İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ TÜM ÜRÜNLER BURADA"

Donpera olarak sizleri  daha yakından tanımak ve bu doğrultudaki alışveriş ihtiyaçlarınınızı belirlemek öncelikli hedefimizdir.

Bu doğrultuda Donpera bünyesine dahil olan siz değerli üyelerimiz her geçen gün artan yeni marka ve imajlarla çok daha  büyük  bir ailenin üyesi olma ve geniş bir ürün yelpazesine ulaşma ayrıcalığını yaşayacak.

"YILIN HER GÜNÜ İNDİRİM"

Çeşitli  detay  ve pratik bilgilerle sizlere kullanım kolaylığı sağlayacak olan Donpera ile alışveriş  yapmak  çok  daha  kolay  ve eğlenceli hale gelecek.

"ALIŞVERİŞİNİZDEN MEMNUN KALMADINIZ MI?"

Web sitemizden aldığınız siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren ondört (14) gün içerisinde kullanmadığınız, ürün ve ambalajını bozmadığınız sürece değiştirebilir / iade edebilirsiniz. Kusurlu ürünlerin iadesi ve değişimi için bu süre 30 gündür.

ÜST