DETAYLARI HATIRLAYIN

YENİ KULLANICI

SİPARİŞ

İnternet mağazamıza giriş yaptıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Sepetinizde bulunan ürünleri istediğiniz an sepetinizden çıkarabilir veya yeni ürünler ekleyebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Donpera kalitesi ve özeniyle sunulan ürünlerimizi sevdiklerinize de hediye etme imkanı sunuyoruz. Seçmiş olduğunuz ürünleri sizler için hazırlamış olduğumuz şık hediye paketleri içinde sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Hediye paketlerinde fiyatlara ilişkin bilgiler bulundurmayıp, faturayı belirtmiş olduğunuz farklı bir adrese gönderebiliyoruz.
Siparişinizin iptali için ürününüzün kargoya teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Aksi halde iade işlemlerini uygulamanız gerekecektir. Kargoya teslim edilmemiş ürünlerin iptali için +90 312 476 40 47 nolu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizi arayabilir veya info[@]donpera.com adresine iptal talebinizi içeren bir mesaj göndererek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Siparişlerinizi Siparişlerim sayfasındaki ilgili sipariş numarası üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca geçmişte yaptığınız alışverişlerinizi listeleyebilir, güncel alışverişlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.
ÜST